W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Termin nadsyłania filmów na Festiwal "Rozstaje Europy" przedłużony

Termin nadsyłania filmów na Festiwal "Rozstaje Europy" przedłużony
07.01.200922:11

W związku z licznymi prośbami organiztorzy zdecydowali się zmienić końcowy termin nadsyłania filmów do selekcji na 10. jubileuszową edycję Międzynarodowego Festiwalu Filmowego "Rozstaje Europy" 2009 - filmy można nadsyłać do 26.01.2009.
Międzynarodowy Festiwal Filmowy "Rozstaje Europy" ma charakter konkursowy, prezentuje najlepsze dokonania światowego dokumentu dotyczące problematyki wielokulturowości i pogranicza. Konkurs będzie odbywał się w dwóch sekcjach: 1) filmy do 70 min.; 2) filmy powyżej 70 min. Wezmą w nim udział filmy wyprodukowane nie wcześniej niż w 2007 roku, poruszające problemy pogranicza, współistnienia różnych narodów, religii i kultur, ukazujące los człowieka zdeterminowany przez wydarzenia wielkiej historii i procesy uniformizacji. Jak co roku organizatorzy czekają na zgłoszenia propozycji filmowych wpisujących się w ideę festiwalu. Regulamin konkursu i karty zgłoszeń na stronie www.rozstajeeuropy.pl

CreArt. Sieć miast na rzecz twórczości artystycznej