W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Trwają nabory w ramach projektu CreArt

Trwają nabory w ramach projektu CreArt
14.09.202109:53

Ogłoszono nabór na Podwójną Wystawę pn. "Beyond the Cave", która odbędzie się jako część projektu "CreArt. Network of Cities for Artistic Creation” („CreArt. Sieć miast na rzecz twórczości artystycznej") współfinansowanego przez Komisję Europejską w ramach programu „Kreatywna Europa" w galerii Artkomas w Kownie (Litwa). Otwarcie wystawy jest zaplanowane na 18 listopada 2021 r.

Szczegółowe informacje o naborze

Przypominamy również, że trwa nabór na rezydencję artystyczną w Rouen (Francja), która odbędzie się w terminie 15 listopada - 18 grudnia 2021 r. jako część projektu "CreArt. Network of Cities for Artistic Creation” („CreArt. Sieć miast na rzecz twórczości artystycznej") współfinansowanego przez Komisję Europejską w ramach programu „Kreatywna Europa".

Szczegółowe informacje wraz z formularzem zgłoszeniowym
Zgłoszenia na oba wydarzenia przyjmowane są do 10 października 2021 r.