W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Twórcze zabawy plastyczne. Warsztaty dla dzieci w Galerii Labirynt

Twórcze zabawy plastyczne. Warsztaty dla dzieci w Galerii Labirynt
01.11.202320:37

Podczas twórczych spotkań dzieci ćwiczą wyobraźnię oraz zdolności manualne. Nie brakuje inspiracji i dawki wiedzy o sztuce. W części plastycznej uczestnicy i uczestniczki warsztatów wykonują własne prace, świetnie się przy tym bawiąc.

Zajęcia odbywają się w wybrane soboty listopada o godz. 13.00 w siedzibie Galerii Labirynt przy ul. Popiełuszki 5. Trwają około 60 minut. Na warsztaty obowiązują zapisy internetowe poprzez formularze zgłoszeniowe, które można znaleźć na stronie www.labirynt.com. Potrzebne materiały zapewnia Galeria Labirynt. Bilet: 10 zł/dziecko; opiekunom/opiekunkom dzieci uczestniczących w zajęciach, a także osobom z niepełnosprawnościami oraz osobom uchodźczym przysługują bilety bezpłatne. Spotkania są prowadzone w języku polskim, Galeria zapewnia tłumaczenie na język ukraiński.

Harmonogram na listopad

Usłyszeć siebie

4.11, godz. 13.00 | dla dzieci w wieku 6–8 lat | prowadzenie: Oleksandra Orkusha
Czy słyszycie swój głos, kiedy o czymś myślicie? Zastanawialiście się nad tym, co to za głos i jak on powstaje? Czy cały czas rozmawiamy ze sobą w swojej głowie? Na warsztatach uczestnicy spróbują usłyszeć co czują, czego chcą i jak wygląda ich świat wewnętrzny. Spróbują też podsłuchać głos wewnętrzny artystów nurtu abstrakcjonizmu i stworzyć własne dzieło, na podstawie tego, co usłyszą wewnątrz siebie.

Szczęście – czym jest dla Ciebie?

18.11, godz. 13.00 | dla dzieci w wieku 3–6 lat | prowadzenie: Michał Rachwalski
Co oznacza bycie szczęśliwą osobą? Dla każdego i każdej z nas oznacza to na pewno coś zupełnie innego. Poprzez poznanie historii Prawego i Lewego, uczestnicy warsztatów dowiedzą się, jakie rozmowy toczyć się mogą nocą w zwyczajnej szafce na buty. W pracy twórczej stworzą swoje własne „magiczne okulary”, które pozwolą spojrzeć na świat w sposób niepowtarzalny.

Wakacje w pudełku

25.11, godz. 13.00 | dla dzieci w wieku 8-12 lat  | prowadzenie: Michał Tokarz
 W szare i bure dni listopadowe najbardziej tęsknimy za wakacjami. A może by tak odczarować jesienną aurę i pofantazjować o wakacyjnych przygodach? Pomoże nam w tym technika dioramy. Uczestnicy warsztatów stworzą własny mały model wymarzonego świata. Odrobinę wakacji zabiorą do domu w pudełku.

CreArt. Sieć miast na rzecz twórczości artystycznej

Wydarzenia polecane