W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Tydzień z warsztatami online Centrum Kultury

Tydzień z warsztatami online Centrum Kultury
25.06.202012:56

Przed nami relaksacyjne warsztaty z ekspresji ruchowej, zajęcia dla dzieci z cyklu „Historie Żabki” oraz warsztat z Lubelskim Mistrzem Słowa.

Pracownia Słowa – Studium Kultury zaprasza na kolejny warsztat online prowadzony przez Mateusza Nowaka – lubelskiego Mistrza Słowa, recytacji i monodramu. Tym razem zajęcia obejmą zagadnienia z zakresu głosowej interpretacji tekstu literackiego. Warsztat w formie video znajdziecie na facebookowym profilu Pracowni Słowa – Studium Kultury.

Dla najmłodszych zespół Karuzeli Sztuki przygotowała kolejne warsztaty z cyklu „Historie Żabki”. Będzie to podróż do świata obrazów Pabla Picassa, Jana Vermeera czy Vilhelma Hammershøia. Poprzez malarską wędrówkę młodzi uczestnicy zbadają zjawisko izolacji oraz emocji, które jej towarzyszą. 


W przestrzeni internetu spotkacie się także na „Relaksach”, czyli warsztatach ekspresji ruchowej Pawła Korbusa. To kontynuacja cyklu zajęć „Akademia Relaksu”, które bazują na technikach pracy z ciałem w teatrze fizycznym i performance. Przed Wami godzinna sesja relaksacyjna dostępna dla wszystkich niezależnie od wieku i kondycji.