W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Uczczenie setnej rocznicy urodzin Julii Hartwig. Konkurs

Uczczenie setnej rocznicy urodzin Julii Hartwig. Konkurs
27.04.202113:20

Fundacja Działań Edukacyjnych KReAdukacja 22 kwietnia ogłosiła konkurs dla mieszkańców Lublina, w którym można otrzymać dofinansowanie działań kulturalnych związanych z postacią Honorowej Obywatelki Lublina, poetki i tłumaczki, Julii Hartwig.

Działania mogą mieć formę wystaw, prezentacji, wieczorów tematycznych i wykładów, warsztatów, gier miejskich, przedstawień. Termin ich realizacji to 1 lipca – 30 listopada 2021 roku. Do zdobycia nawet 1500 zł/inicjatywę!

Pomysły na inicjatywy należy przesyłać mailowo na adres Fundacji KReAdukacja () lub złożyć w jej biurze (Ul. Krakowskie Przedmieście 13/7) do 31 maja. Formularz wniosku oraz regulamin można pobrać na stronie Fundacji. 

Zainteresowani realizacją inicjatyw kulturalnych mieszkańcy mogą zgłosić chęć uczestnictwa w wideos potkaniach, na których uzyskają szczegółowe informacje o konkursie. Zapisy na spotkania

Projekt „Mój Lublin – konkurs inicjatyw mieszkańców” realizowany jest dzięki wsparciu Miasta Lublin w ramach programu Miasto Kultury.