W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Warsztaty twórcze z cyklu Labirynt znaków

Warsztaty twórcze z cyklu Labirynt znaków
21.01.201911:36

Galeria Labirynt zaprasza dzieci w wieku od 6 do 12 lat na warsztaty twórcze z cyklu Labirynt znaków. Zajęcia odbędą się w sobotę, 26.01, o godz. 12.00. Poprowadzi je Justyna Kieruzalska w polskim języku migowym. Spotkanie będzie tłumaczone na język polski. 

Labirynt znaków to cykl zajęć edukacyjnych przygotowany z myślą o osobach z niepełnosprawnościami słuchu/mowy. Spotkania mają twórczy charakter. Składają się z aktywnego zwiedzania wystawy edukacyjnej oraz z części plastycznej. Potrzebne materiały zapewnia Galeria Labirynt. 

Zapisy: . Zajęcia są odpłatne; bilet: 1 zł/dziecko / opiekunom dzieci uczestniczących w zajęciach oraz osobom z niepełnosprawnościami przysługują bilety bezpłatne. Czas trwania: ok. 60 minut.