W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.
Weekend z Teatrem Andersena
17.09.202116:15

Teatr im. H. Ch. Andersena w Lublinie zaprasza na weekendy w Teatrze. 

Dziewczyna z emocjami
Czy potrafimy rozmawiać o naszych emocjach? Jak je wyrażamy? Gestami, słowem, mimiką? Jak dzieci wyrażają siebie, a jak dorośli? O tym właśnie będziemy rozmawiać podczas niezwykłego wydarzenia, już w najbliższy weekend. Dziewczynka z emocjami w reżyserii zespołu aktorskiego w składzie: Bogusław Byrski, Gabriela Jaskuła, Kacper Kubiec, Adam Organista, z udziałem pedagożki teatralnej Małgorzaty Adamczyk i Antoniny Byrskiej, która na żywo zagra na wiolonczeli.

Jest to połączenie spektaklu bardzo improwizowanego z pedagogiką teatru. To swoista lekcja wychowawcza dla dzieci i dorosłych o komunikacji z innymi! Warto przyjść i wziąć aktywny udział w wydarzeniu! Czeka nas nie tylko zabawa, ale też będziemy głośno wyrażać swoje zdanie i opinie oraz wpływać na losy bohaterów spektaklu! Wydarzenie realizowane we współpracy z Fundacją Kropka.

Wydarzenie dla dzieci od 4 lat
Czas: 55 min.
Sobota, 18 września g. 10:00 i niedziela, 19 września, g. 12:00.
Strona spektaklu 

Wilk i trzy świnki
Opowieści Trzech Świnek: Róży, Hiacynty i Stokrotki o Wilku! Klasyczne baśni braci Grimm w lalkowej odsłonie, z muzyką na żywo, śpiewem i teatrem cieni dają gwarancję świetnej zabawy dla całej rodziny! To obowiązkowy spektakl w naszym repertuarze. Wilk i trzy świnki oraz leśniczy co strzeż dziczy w reżyserii zespołu aktorskiego w składzie: Daniel Lasecki, Kinga Matusiak – Lasecka, Natalia Sacharczuk, Katarzyna Staniewska, Łukasz Staniewski.

Spektakl dla dzieci od 5 lat
Czas: 70 min.
Sobota, 25 września g. 16:00 i niedziela, 26 września, g. 12:00.
Więcej informacji o spektaklu

Spektakle odbywają się w Sali Andersena, Centrum Spotkania Kultur w Lublinie, II poziom
Bilety w cenie 30 zł, do nabycia w kasie teatru przed spektaklem lub w serwisie Bilety24.pl

Pełny repertuar teatru 
Informacje o biletach i rezerwacjach
Informacja o dostępności budynku dla osób z niepełnosprawnościami 
Bezpłatna gazeta repertuarowa na okres od września 2021 do stycznia 2022 

 

CreArt. Sieć miast na rzecz twórczości artystycznej