W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Wizyta przedstawicieli Europejskich Stolic Kultury w Lublinie

Wizyta przedstawicieli Europejskich Stolic Kultury w Lublinie
21.10.200815:20

W dniach 23-26 października 2008 Lublin odwiedzą przedstawiciele miast, które uzyskały tytuł Europejskich Stolic Kultury. W wizycie udział wezmą: Sebastian Tyrakowski - Liverpool 2008, Laura Gudzineviciute - Wilno 2009, Susanne Skipiol - Ruhr 2010.
Podczas wizyty spotkają się oni z Władzami Miasta, Radnymi Rady Miasta, pracownikami Urzędu Miasta Lublin, przedstawicielami lubelskich instytucji kultury, artystami i animatorami kultury. Wezmą udział w roboczych spotkaniach dotyczących projektu Lublin 2016 Europejska Stolica Kultury. W programie wizyty znajdują się także zwiedzanie miasta oraz udział w organizowanych w tym czasie w Lublinie wydarzeniach kulturalnych. Wszystkich chętnych zapraszamy na spotkanie z naszymi gośćmi, które odbędzie się w piątek, 24 października 2008 o godzinie 10:00 w Sali Nowej Centrum Kultury w Lublinie.

CreArt. Sieć miast na rzecz twórczości artystycznej

Wydarzenia polecane