W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.
Wybierz Wydarzenie Roku 2008
21.01.200911:30

Dziesięć wydarzeń będzie się ubiegać o tytuł najważniejszego wydarzenia 2008 roku na Lubelszczyźnie. Kandydatury zostały wyłonione przez redaktorów naczelnych lubelskich mediów.
Wśród nich cztery to wydarzenia kulturalne. Ich pełna lista jest publikowana na łamach gazet, w telewizji i na stronach internetowych Polskiego Radia Lublin, gdzie przez najbliższe dwa tygodnie słuchacze, widzowie i czytelnicy mogą oddać swój głos. Każdy chętny powinien wybrać trzy wydarzenia, które jego zdaniem były najbardziej znaczące dla naszego regionu. Głosy na wydarzenia wysyłamy SMS–em na numer 7168. W treści wpisujemy ememW. a po kropce numery trzech wydarzeń na które oddajemy głos, np. 2, 1, 8. Poniżej znajdują się wydarzenia i przyporządkowane im numery (wzór sms-a: ememW. 2,5,1). Sms-y można też wysyłać pod numer 7160. Ważne: pierwsze słowo w treści to LUBLIN a później numer wydarzenia (wzór sms-a: LUBLIN nr 1). Wydarzenie, którego numer znajdzie się według typującego na pierwszym miejscu otrzyma 30 punktów, na drugim – 20 pkt., na trzecim – 10 pkt. Koszt SMS-a – 1,22 zł z VAT. Swoje typy można również przesyłać za pomocą kuponów zamieszczonych w lubelskiej prasie. Wypełniony kupon należy dostarczyć do redakcji „Dziennika Wschodniego” lub „Gazety Wyborczej” lub „Kuriera Lubelskiego”. Oto wydarzenia kulturalne nominowane do Wydarzenia Roku 2008 i przyporządkowane im numery: Festiwal Muzyki Inne Brzmienia - 1 Noc Kultury w Lublinie - 2 Prapremiera „Sarmacji” Pawła Huelle - 5 Wystawienie „Traviaty” w Lublinie - 8 Organizatorami plebiscytu są: „Dziennik Wschodni”, „Moje Miasto Lublin”, „Gazeta Wyborcza”, „Kurier Lubelski”, Radio Lublin, „Akcent”, TVP 3 Lublin. Patronat nad wydarzeniem objął Marszałek Województwa Lubelskiego Krzysztof Grabczuk. Głosować można od 19.01 do 07.02. 2009 roku.

CreArt. Sieć miast na rzecz twórczości artystycznej