W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Wyklejanki dla dorosłych - warsztaty twórcze w Galerii Labirynt

Wyklejanki dla dorosłych - warsztaty twórcze w Galerii Labirynt
07.12.202214:50

„Przekrój”, „Kobieta i Życie”, „Kino”, „Morze” – powrót do prasy z lat 50.-80. minionego wieku. Galeria zaprasza na warsztaty "Wyklejanki dla dorosłych | warsztaty twórcze". Zajęcia odbędą się 10 grudnia o godz. 16:00, będą tłumaczone na jęz. ukraiński, obowiązują zapisy. 

Uczestnicy warsztatów skorzystają z archiwalnych gazet i stworzą wyklejanki. Zapoznają się też z twórczością wybranych artystek i artystów posługujących się kolażem. Inspiracją będą pocztówki Wisławy Szymborskiej. Uczestnicy warsztatów spróbują swoich sił w łączeniu obrazków z minionej epoki z tekstem nadającym im nowy kontekst. Stworzone przez nas kolaże mogą posłużyć jako nośnik dobrych życzeń, twórczy dowcip albo ozdoba wnętrza.

Dostępność: Warsztaty odbywają się na parterze, w pracowni edukacyjnej Galerii Labirynt. W księgarni można bezpłatnie wypożyczyć wózek oraz nauszniki wyciszające. Galeria dysponuje przenośnymi pętlami indukcyjnymi. Informację o potrzebie skorzystania z pętli należy kierować na adres:  lub zaznaczyć w formularzu zgłoszeniowym na warsztaty. Wydarzenie będzie tłumaczone na jęz. ukraiński.

Zapisy onlineformularz zgłoszeniowy
Wstęp: 4 zł/os.

Potrzebne materiały zapewnia Galeria Labirynt.
Warsztaty trwają ok. 60 minut.

Prowadzenie: Paulina Mazurek
Tłumaczenie: Yuliia Shevchuk

Warsztaty przeznaczone dla osób od 16. roku życia.

CreArt. Sieć miast na rzecz twórczości artystycznej