W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Wymień makulaturę na kulturę

Wymień makulaturę na kulturę
08.06.201008:09

Makulatura, która zalega w naszych domach, może być nie tylko zwykłym odpadem. Dla jednych gospodarowanie makulaturą to prawdziwy biznes, innym daje poczucie pozytywnego wpływania na ekologię. Ty dzięki włączeniu się w akcję możesz zyskać bilet wstępu do lubelskich muzeów, filharmonii, teatrów, kin i klubów.
Zadanie jest proste i nie wymaga wysiłku. Wystarczy rozejrzeć się wokół siebie, zebrać trochę papieru, przy okazji zrobić coś dla środowiska i w sobotę (12 czerwca) przyniesieść do Galerii Olimp niepotrzebne gazety i inne surowce wtórne (min. 5 kg). W zamian otrzymasz bilet wstępu na imprezę kulturalną. Aby uczestniczyć w akcji i otrzymać 1 bilet wstępu do instytucji kultury, należy przynieść na miejsce zbiórki minimum 5 kg makulatury. Jedna osoba będzie mogła otrzymać tylko 1 bilet, nawet jeżeli przyniesie więcej surowców wtórnych. regulamin akcji

CreArt. Sieć miast na rzecz twórczości artystycznej