W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Wystartowała rekrutacja do III Edycji Międzykulturowej Szkoły Liderek i Liderów!

Wystartowała rekrutacja do III Edycji Międzykulturowej Szkoły Liderek i Liderów!
22.02.202419:29

Projekt Międzykulturowej Szkoły Liderek i Liderów jest skierowany do osób uchodźczych i migranckich, które chcą działać na rzecz społeczności lokalnej, ale nie posiadają jeszcze odpowiedniej wiedzy, żeby rozpocząć działania.

W ramach projektu Stowarzyszenie Homo Faber oferuje:

  • kurs z podstaw działań społecznych (60 godzin zajęć);
  • wsparcie doświadczonych tutorów (4 godziny tutoringu dla każdego z uczestników i uczestniczek);
  • seminarium wyjazdowe wiosną 2024 roku.


W trakcie szkoleń uczestniczki i uczestnicy zdobędą wiedzę na temat projektowania inicjatyw na rzecz społeczności migranckich, a następnie będą je wdrażać w swoim otoczeniu. Udział w szkoleniach jest bezpłatny. Do udziału organizatorzy zapraszają 12 osób. Zajęcia odbędą się w języku polskim. Możliwe jest  wsparcie językowe (ukraińskie, rosyjskie i angielskie), jednak nie będzie to tłumaczenie wszystkich treści.

W razie potrzeby organizatorzy zapewniają opiekę nad dziećmi w trakcie zajęć.
Więcej o szkole 

Obecność na wszystkich spotkaniach jest obowiązkowa. Organizatorzy proszą o przemyślane zapisywanie się tylko w tym przypadku, jeśli daty spotkań są dla Was odpowiednie.

Zgłoszenia prosimy wysyłać do 4 marca. Z wybranymi osobami organizatorzy odbędą krótką rozmowę rekrutacyjną telefonicznie albo na żywo 4-6 marca. O wynikach rekrutacji poinformują 7 marca.

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY 
Kontakt do koordynatorki szkoły: 

Projekt realizowany jest przy wsparciu finansowym UNHCR Polska.