W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

XVI Studenckie Konfrontacje Filmowe

XVI Studenckie Konfrontacje Filmowe
03.03.200922:29

6 marca ruszają XVI Studenckie Konfrontacje Filmowe. W programie znalazło się ponad 20 tytułów reprezentujacych najciekawsze osiągnięcia kina światowego.
Widzowie będą mogli zobaczyć m.in. filmy produkcji izraelskiej (otwierający przegląd "Walc z Baszirem"), rosyjskiej (aż cztery obrazy), tureckiej, australijskiej ("Hańba" na podstawie powieści J.M. Coetzee), brazylijskiej, czesko-polskiej („Bracia Karamazow” Petra Zelenki) czy amerykańskiej („Zapaśnik” Darrena Aronofsky’ego z rolą Mickeya Rourke nagrodzonego Złotym Globem) oraz wiele innych. Ideą Konfrontacji od lat pozostaje prezentacja filmów nagrodzonych na najważniejszych światowych festiwalach. Twórcą i autorem programu Studenckich Konfrontacji Filmowych od początku pozostaje Piotr Kotowski. Karnet w cenie 120 zł oraz bilety w cenie 15 zł do kupienia w kasie kina „Chatka Żaka” oraz w pok. nr 14 (I piętro) od 4.03.2009 i na pół godziny przed każdym seansem.

CreArt. Sieć miast na rzecz twórczości artystycznej