W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Zapałka Andersena 2009 dla "Zooma"

Zapałka Andersena 2009 dla "Zooma"
11.03.200914:33

Lubelski Informator Kulturalny "ZOOM" został wybrany jako jeden z laureatow Zapałki Andersena 2009. Zapałka Andersena jest "symbolicznym podziękowaniem za całoroczne wspieranie działalności teatru, zwykłą sympatię i codzienną pomoc w misji teatru - wprowadzanie najmłodszych widzów w świat wyobraźni i tajemnicy sztuki."
Zasady przyznawania Zapałek są bardzo nieformalne i nie istnieje żadne specjalne kryterium, ani specjalne jury, które decyduje o tym kto, kiedy i za co Zapałkę Andersena może otrzymać. "ZOOM" otrzymal Zapałkę za trwanie na posterunku informacji kulturalnej wbrew wszystkim przeciwnościom losu, za profesjonalne przygotowanie – zarówno informacji, jak i samego wydawnictwa, za mądre teksty i recenzje, czasem nawet mądrzejsze od spektakli, wystaw czy koncertów o których są. Rozdanie Zapałek Andersena odbędzie się w Teatrze Muzycznym w piątek 27 marca 2009 roku o godzinie 18.00. Kontakt: Michał Miłosz Zieliński e-mail: zielinski@ck.lublin.pl tel.: 605 947 822

CreArt. Sieć miast na rzecz twórczości artystycznej