W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.Zamknij

Drukuj stronę do PDF "Zgubowisko", czyli najnowsza produkcja Fundacji Sztukmistrze!

08.07.201915:49

"Zgubowisko" to interaktywny spektakl zarówno dla dzieci, jak i starszej publiczności. Tworzący spektakl artystyczny kwintet przenosi widzów do świata, w którym wszystko się może wydarzyć. Spektakl odbędzie się w Muszli Koncertowej 9 lipca o godzinie 19:00. Wstęp wolny! 

Jest to opowieść o cyrku, o marzeniach oraz o samych artystach, którzy dzięki swoimi umiejętnościom i zręczności, potrafią przekazać widzowi bogactwo świata wewnętrznych przeżyć.

Żonglerka, akrobatyka i ekwilibrystyka za pomocą, której opowiadana jest ta historia, pozwolą widzowi w pełni przeżyć  to, co dzieje się na scenie.

A przed spektaklem polecamy  warsztaty podczas Letniej Akademii Sztukmistrzów!

Zapraszamy Was do Ogrodu Saskiego przy Muszli Koncertowej na wspólne treningi – zarówno dla tych małych jak i dużych, początkujących i zaawansowanych!  Każdy znajdzie coś dla siebie. Będzie można trenować żonglerkę, chodzenie po taśmie, rozkręcanie talerzyków, kręcenie poi i kilka innych ciekawych dyscyplin.

Warsztaty odbywają  się 9, 23 i 30 lipca. Wstęp na zajęcia jest darmowy. 

Wydarzenia polecane