W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Zimowe Forum Tańca Współczesnego - edycja 2009

Zimowe Forum Tańca Współczesnego - edycja 2009
31.01.200914:27

W dniach 6 - 8 lutego 2009 obędzie się kolejna odsłona Zimowego forum Tańca Współczesnego. Tym razem w ramach forum zobaczymy prezentacje spektakli Compagnie Stanislaw Wisniewski i Lubelskiego Teatru Tańca.
W piątek zobaczymy premierowe "Okno” firmowane przez Compagnie Stanislaw Wisniewski, będące wynikiem współpracy choreografa Stanisława Wiśniewskiego z Lubelskim Teatrem Tańca. Na scenie pojawią się Cecile Pegaz i Ryszard Kalinowski. W sobotę Lubelski Teatr Tańca przypomni spektakl "48/4”, a w niedzielę "NN. Wacławowi Niżyńskiemu”. Spektaklom towarzyszą ogólnopolskie warsztaty tańca współczesnego (7 - 8 lutego 2009), które poprowadzą Cecile Pegaz (Francja) i Anita Wach (Polska). Będzie można także zobaczyć pokonkursową wystawę fotografii "Taniec - energia ciała i wyobraźni". Szczegóły na www.ltt.art.pl

CreArt. Sieć miast na rzecz twórczości artystycznej