W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

#zostańwdomu z Centrum Kultury w Lublinie

#zostańwdomu z Centrum Kultury w Lublinie
23.03.202019:28

Centrum Kultury w Lublinie zawiesiło swoją działalność programową, ale wciąż jest z Wami online. Poniżej kilka propozycji, abyście mogli pozostać w stałym kontakcie z kulturą.


Od poniedziałku do piątku CK zaprasza na cykl NuciMisie w domu. Dzieci wraz z Sylwią Lasok będą uczyły się piosenek Zespołu Deficytu Natury – transmisja jest dostępna na profilu Sztuczka na Facebooku. Najmłodszym udostępnione zostały również fragmenty Kulturalnej Kolorowanki nr 2

Centrum Kultury zaprasza też do najwygodniejszego kina w mieście – tego w Waszym domu. W repertuarze: zestaw filmów z Lubelskiego Festiwalu Filmowego z 2017 roku oraz dokument „McQueen”. Znaną z ekranu Kina CK opowieść o jednym z najbardziej znanych na świecie projektantów mody możecie obejrzeć w serwisie vod.pl.

Nie zabraknie również muzyki. Polecamy dostępny w NINATECE koncert wirtuoza trąbki – Tomasza Stańki i jego New York Quartet. Materiał inspirowany twórczością i postacią Wisławy Szymborskiej został zarejestrowany podczas 7. Festiwalu Dwa Brzegi nad Wisłą. Z kolei Centrum Kultury gościło muzyka z tym właśnie materiałem w 2013 roku.

Przypominamy, że budynek Centrum Kultury w Lublinie jest zamknięty, a wydarzenia wstrzymane do odwołania. #zostańwdomu