W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.
Zwiedzanie Teatru Starego
24.08.202107:30

W dniach 21 sierpnia – 12 września Teatr Stary w Lublinie zaprasza na indywidualne zwiedzanie sali widowiskowej oraz wystawy archeologicznej eksponowanej we foyer Teatru Starego. Ekspozycja znajduje się na czterech poziomach budynku.

Wystawie towarzyszy projekcja filmu „Teatr Stary. Nieznana historia”. Film dostępny jest w 5 językach (polskim, angielskim, rosyjskim, francuskim, niemieckim) oraz wersji z tłumaczeniem na polski język migowy (PJM).

Teatr Stary w Lublinie dostępny będzie dla zwiedzających w dniach 21 sierpnia – 12 września (z wyłączeniem poniedziałków).
Godziny udostępniania: wtorek – niedziela 12.00-18.00

4 i 5 września o godzinie 12.00 odbędą się wykłady związane z historią miejsca, które wygłosi uczestnik prac rewitalizacyjnych Teatru Starego w Lublinie. Wykłady tłumaczone będą na polski język migowy.

CreArt. Sieć miast na rzecz twórczości artystycznej