W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.Zamknij

Drukuj stronę do PDF Chatka Blues Festival 2018

Data rozpoczęcia 2018-10-19
Data zakończenia 2018-10-20
Organizator: Fundacja Absolwentów UMCS

W dniach 19 – 20 października w Akademickim Centrum Kultury UMCS „Chatka Żaka” oraz Centrum Kultury w Lublinie odbędzie się 9 edycja jednego z festiwali bluesowych we wschodniej Polsce. „Chatka Blues Festival”, bo o nim mowa, odbywa się od 2010 roku w ACK UMCS „Chatka Żaka” w Lublinie. 

Festiwal prezentuje różne odcienie bluesa, zarówno akustycznego jak i elektrycznego. Imprezę charakteryzuje wysoki poziom artystyczny i organizacyjny oraz wyjątkowa atmosfera, którą tworzą artyści wspólnie z widownią w kultowym miejscu jakim jest sala widowiskowa „Chatki Żaka”.

Organizatorem przedsięwzięcia jest Fundacja Absolwentów UMCS we współpracy z Uniwersytetem Marii Curie – Skłodowskiej w Lublinie. Producentem technicznym festiwalu jest ACK UMCS „Chatka Żaka”, natomiast pomysłodawcą i dyrektorem artystycznym - Adam Bartoś.

Przedsprzedaż biletów na koncerty w promocyjnych cenach odbywa się wyłącznie za pośrednictwem serwisu eBilet.pl w terminie od 10 września 2018 r. do 10 października 2018 r. Bilety z platformy eBilet można także zakupić w sieci Empik na terenie całego kraju. Dodatkowo bilety będzie można nabyć stacjonarnie w kasach Akademickiego Centrum Kultury „Chatka Żaka” oraz Centrum Kultury w Lublinie w dniach koncertów (19-20 października).

Projekt jest realizowany przy wsparciu finansowym Miasta Lublin.

 

Najważniejsze wydarzenia cykliczne