W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Drukuj stronę do PDF Letnie warsztaty dla małych i dużych na pl. Litewskim

Data rozpoczęcia 2020-07-10
Data zakończenia 2020-07-31
Miejsce: plac Litewski
Organizator: Warsztaty Kultury w Lublinie

Warsztaty Kultury w Lublinie zapraszają do udziału w letnich warsztatach w ramach Lekcji sztuki dla małych i dużych oraz Lubelskiego Święta Kwiatów. Zainteresowani uczestnictwem znajdą w programie zajęcia dla dzieci oraz dla osób dorosłych. Będziecie mieli okazję m.in. zagrać na ukulele, bębnach i innych ciekawych instrumentach, wykonać własny kilim, witraże, ogród w słoiku, czy spersonalizować koszulki. Dowiecie się także jak pielęgnować hortensje i czym jest adufe.

Zapisy rozpoczynają się 3 lipca (piątek) o godzinie 10.00 poprzez formularz on-line dostępny przy opisie każdego warsztatu na stronie internetowej www.warsztatykultury.pl. Wszystkie wydarzenia odbędą się na Placu Litewskim, w punkcie warsztatowym przed budynkiem Politologii UMCS. Udział jest bezpłatny, liczba miejsc ograniczona. Uwaga! Istnieje możliwość tłumaczenia warsztatów na Polski Język Migowy po uprzednim zaznaczeniu takiej opcji w formularzu zgłoszenia na dany warsztat.

Bezpieczeństwo

  • Warsztaty będą odbywać się na świeżym powietrzu i na wygrodzonym terenie, tak więc nikt postronny nie będzie się zbliżał.
  • Grupa uczestników to zaledwie 12 osób, wszyscy przed warsztatem będą mieli maseczki, zmierzoną temperaturę i wypełnią deklarację potwierdzającą ich zdrowie.
  • Będziecie mieć do dyspozycji swój własny stolik odsunięty od innych na bezpieczną odległość.
  • Otrzymacie zdezynfekowane akcesoria i sprzęty do pracy. Nie będzie trzeba też wymieniać się materiałami z innymi.
  • Na terenie warsztatów będzie dostępny płyn do dezynfekcji rąk.
  • Prowadzący będą mieli maseczki.

Najważniejsze wydarzenia cykliczne