W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.
Meeting of Styles Lublin (Poland) 2022
Data rozpoczęcia 2022-08-05
Data zakończenia 2022-08-07

Meeting of Styles jest to Międzynarodowy Festiwal Sztuki Graffiti, który jest najstarszym festiwalem graffiti na świecie i tym samym w Polsce.

Wywodzi się z niemieckiego Festiwalu „Wall Street Meeting”. Główną ideą imprezy jest ukazanie graffiti jako jednego z rozwijających się kierunków sztuki w przestrzeni publicznej oraz dającym pole do twórczego działania młodym ludziom oraz rozwijania ich pasji i zainteresowań. W Lublinie Meeting Of Styles gości od 2011 roku najlepszych writerów z całej Polski i Świata. 


Około 400 wydarzeń w ciągu 21 lat, z udziałem tysięcy artystów, przyciągających tysiące widzów i wspieranych przez setki wolontariuszy. Spotkania odbyły się w 40 krajach na wszystkich kontynentach, od Europy po Amerykę, Australię, Rosję, Afrykę i Azję. Niemniej jednak MOS zawsze poszukuje nowych destynacji, niesamowitych lokalizacji i oddanych organizatorów.

Projekt zrealizowany dzięki wsparciu Miasta Lublin w ramach Europejskiej Stolicy Młodzieży Lublin 2023. 

Wydarzenia (4)

CreArt. Sieć miast na rzecz twórczości artystycznej