W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.
Chonabibe Festiwal 2022
Data rozpoczęcia 2022-08-26
Data zakończenia 2022-08-27
Miejsce: Marina nad Zalewem Zemborzyckim, Lublin

W 2022 roku odbędzie się 11. edycja festiwalu, a twórcy zapraszają nas do swojego świata, który przez fanów i przyjaciół imprezy nazywany jest "lepszym światem". Przez dwa dni będzie można zapoznawać się z artystami i ich mniej popularnymi projektami. Zajęcia związane z muzyką, sportem, kulturą czy relaksem będą świetnym pretekstem, by spędzić czas wspólnie z przyjaciółmi czy rodziną. Dzieci są tu jak najbardziej mile widziane, dlatego organizatorzy festiwalu zapraszają również całe rodziny. Niech wszyscy się bawią!

Miasteczko Festiwalowe powstanie na terenie trzech hektarów. Będzie można w nim dobrze się bawić, smacznie zjeść, poznać nowe osoby, zawiązać relacje, odpocząć od otaczającej nas rzeczywistości, by później powrócić do codziennego życia z naładowanymi bateriami. To wszystko czeka na nas skąpane w niesamowitej atmosferze przyjaźni, zabawy oraz muzyki.

Chonabibe Festiwal organizowany jest od 2009 roku. Swoje pierwsze większe koncerty grali tu tacy artyści, jak: PRO8L3M, Otsochodzi czy Mery Spolsky. Pierwszym potwierdzonym na festiwalu gościem jest wokalista Mrozu. Festiwal powstał dzięki działalności zespołu Chonabibe. Kapela powstała w 2007 roku w Lublinie, a jej członkami są lokalni aktywiści, których celem była aktywizacja mieszkańców i danie im wiele uśmiechu na twarzy, pośród ponurej codzienności. Ich wiodącym gatunkiem muzycznym jest hip-hop, reggae, soul i muzyka elektroniczna.

Chonabibe Festiwal 2022 odbędzie się w ostatni weekend sierpnia, a sama impreza rozpocznie się w piątek 26 sierpnia 2022 roku o godzinie 19:00 w Lublinie, w Marinie nad Zalewem Zemborzyckim.

CreArt. Sieć miast na rzecz twórczości artystycznej