W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.
3.. 2.. 1.. chatkażaka
Data rozpoczęcia 2010-10-07
Godzina rozpoczęcia 18:00
Miejsce Akademickie Centrum Kultury "Chatka Żaka", ul. Radziszewskiego 16
Kategoria Wydarzenie

Chatka Żaka przywita w tym roku studentów w wyjątkowy sposób. Już 7 października miasteczko akademickie na kilka godzin zmieni się nie do poznania. Wszystko za sprawą muzyków, aktorów, plastyków, innych artystów, a przede wszystkim studentów zaangażowanych twórczo w życie Lublina.
W czwartkowy wieczór, w przestrzeni miasteczka studenckiego odbędą się m.in. koncerty, pokazy taneczne, akcje plastyczne, projekcje filmowe i konkursy. Chatka Żaka otworzy także swoje drzwi dla wszystkich ciekawych jej codziennego życia – to doskonała okazja aby podglądać próby artystyczne zespołów działających w Chatce, zdobyć na ich temat informacje „z pierwszej ręki” oraz być może do nich dołączyć.
W programie przewidziano również oficjalne otwarcie Biura Kultury – centrum informacji o inicjatywach kulturalnych i miejsca spotkań młodych ludzi zajmujących się kulturą, jak również wernisaż wystawy „Mikrokosmos” oraz afterparty.
Na studentów przyjeżdżających do Lublina, niespodzianki będą czekać także na dworcach PKP i PKS w dniu 30 września oraz 1 i 2 października.

Wstęp wolny. Szczegóły na stronie: www.chatkazaka.pl

CreArt. Sieć miast na rzecz twórczości artystycznej