W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

48 godzin z planszówkami! – Festiwal gier planszowych i karcianych

48 godzin z planszówkami! – Festiwal gier planszowych i karcianych
Data rozpoczęcia 2018-02-02
Godzina rozpoczęcia 20:00
Data zakończenia 2018-02-04
Godzina zakończenia 20:00
Miejsce Centrum Spotkania Kultur, Plac Teatralny 1
Udział Bezpłatny
Kategoria Akcja

Analogowe Granie cieszy się dużym zainteresowaniem osób w różnym wieku. Kolejne edycje są wzbogacane przez Teatr Miecza czy turnieje Magic: The Gathering. Tym razem, w ramach festiwalu Board Mania, będziemy obecni w budynku Centrum Spotkania Kultur przez cały weekend – non-stop 48 godzin grania!
Analogowe Granie prezentuje ofertę gier planszowych i karcianych dla uczestników w różnym wieku. To wyjście naprzeciw potrzebie integracji poza przestrzenią wirtualną. Przedsięwzięcie promuje rozwój i edukację poprzez zabawę. Jest też sposobem na oderwania się od codziennych zajęć oraz komputera. 
Zapraszamy serdecznie wszystkich, którzy chcą chociaż na chwilę dać ponieść się własnej wyobraźni! Lista gier jest dostępna na stronie wydarzenia na Facebooku, a więcej informacji można uzyskać poprzez fanpage Analogowe Granie i Neverlight.

CreArt. Sieć miast na rzecz twórczości artystycznej