W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.
ABC branży muzycznej
Data rozpoczęcia 2017-07-07
Godzina rozpoczęcia 14:00
Miejsce Warsztaty Kultury w Lublinie, ul. Grodzka 5a, II piętro
Organizator Warsztaty Kultury w Lublinie
Udział Bezpłatny
Kategoria Warsztaty

Od czego zacząć organizację trasy koncertowej? Jak wypromować muzykę? Kim jest booker? Czym zajmuje się A&R? Jaka jest rola promotora? Na te i inne pytania odpowiedź znajdziecie podczas wykładu, który poświęcony będzie funkcjonowaniu branży muzycznej. Dowiecie się, jaką drogę przechodzi muzyka od momentu pojawienia się jej w głowie autora, poprzez nagrania, promocję, koncerty, aż po eksport muzyki poza granice Polski. Podczas wykładu dowiecie się na co uważać, a gdzie szukać swoich szans. Otrzymacie garść praktycznych informacji, które na pewno pogłębią Waszą wiedzę o branży muzycznej!

Prowadzenie: Radek Chudzio

Zgłoszenia poprzez FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY. Udział w warsztatach jest bezpłatny. Ilość miejsc jest ograniczona. Decyduje przynależność do branży muzycznej oraz kolejność zgłoszeń.