W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Akademia Doskonałego Projektu 2014

Akademia Doskonałego Projektu 2014
Data rozpoczęcia 2014-05-20
Godzina rozpoczęcia 10:00
Miejsce Warsztaty Kultury, ul. Grodzka 5A
Kategoria Spotkanie

Jak napisać skuteczną aplikację w programie Kreatywna Europa komponent Kultura

Wraz z Creative Europe Desk Polska zapraszamy osoby bezpośrednio zaangażowane w przygotowanie i realizację projektów międzynarodowych w dziedzinie kultury do udziału w warsztatach Akademii Doskonałego Projektu.

Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc obowiązuje wcześniejsza rejestracja. Więcej informacji, szczegółowy harmonogram oraz formularz rejestracyjny na poszczególne spotkania tegorocznej edycji Akademii Doskonałego Projektu znajdują się na stronie www.akademiaprojektu.eu

Udział w spotkaniu jest bezpłatny

Podczas tegorocznej edycji zaplanowanych zostało 12 spotkań, w czasie których zaprezentowane zostaną zasady przygotowania projektów i wypełniania wniosków o unijne granty na międzynarodowe działania kulturalne – czyli jak pomysł „przelać” na papier. Omówione zostaną te aspekty aplikacji, które są istotne dla ekspertów oceniających wnioski i wpływają na skuteczność pozyskiwania dotacji. Spotkania realizowane w ramach Akademii będą także okazją do poznania głównych założeń i wytycznych Komponentu Kultura Programu Kreatywna Europa oraz bezpośrednich konsultacji projektów z pracownikami Creative Europe Desk Polska.