W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Aktywne zajęcia z elementami gimnastyki i tańca dla osób dorosłych

Aktywne zajęcia z elementami gimnastyki i tańca dla osób dorosłych
Data rozpoczęcia 2015-05-08
Godzina rozpoczęcia 10:00
Miejsce Filia nr 9 Miejskiej Biblioteki Publicznej im. Hieronima Łopacińskiego, Krańcowa 106
Kategoria Akcja

Kompleksowo zadbamy o zdrowie i dobre samopoczucie. Warsztat rozpoczniemy od sesji pilates, a następnie będziemy się poruszać w rytmach energicznej muzyki wykorzystując elementy tańca współczesnego.

Zapraszamy wszystkich lubiących ruch i taniec, bez względu na posiadane umiejętności. W ćwiczeniach wesprze nas profesjonalna instruktorka. Zajęcia odbędą się w wesołej, bezstresowej atmosferze. Jedyne, co potrzeba to wygodny strój i chęć do działania!

Kiedy: 8 i 15 maja 2015, godz. 10:00-11:00
Gdzie: nowa pracownia Warsztatów Kultury przy ul. Bernardyńskiej 11
Prosimy o zapisanie się na listę uczestników telefonicznie pod nr tel.: 81 533 08 18. Udział w spotkaniach jest bezpłatny.

Pilates wzmacnia ciało, a przez to stabilizuje kręgosłup. Uczy prawidłowego oddechu i koncentracji, harmonijnie i bezpiecznie wpływa na poprawę sylwetki. Jest szczególnie wskazany dla osób dojrzałych.

Taniec wysmukla sylwetkę, pozytywnie wpływa na sposób w jaki się poruszamy i poprawia ogólną kondycję naszego organizmu. Pamiętajmy jednak, że to przede wszystkim dobra zabawa. Nasz umysł może się zrelaksować, dzięki czemu pozostajemy przez resztę dnia w pogodnym nastroju.

Prowadzenie: Justyna Jasłowska – tancerka i choreografka, instruktorka pilates, ukończyła socjologię i fizjoterapię.