W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Autorski pokaz mody projektantki Joli Szali

Autorski pokaz mody projektantki Joli Szali
Data rozpoczęcia 2018-10-07
Godzina rozpoczęcia 20:00
Miejsce Centrum Spotkania Kultur, plac Teatralny 1 | Galeria Wystaw Czasowych
Udział Płatny
Koszt udziału 90 zł
Kategoria Pokaz mody

Autorski pokaz mody projektantki Joli Szali z udziałem wybitnych artystów: Jadwigi Jankowskiej-Cieślak (aktorka, laureatka Złotej Palmy w Cannes) i Henryka Miśkiewicza (światowej klasy muzyk jazzowy). Spotkanie poprowadzi Remigiusz Grzela - ceniony pisarz, dziennikarz oraz ambasador marki JOSZ by Jola Szala.

Wydarzeniu, w którym zostaną zaprezentowanie stroje wieczorowe, coctailowe i w typie casual, towarzyszyć będzie piękna oprawa i niepowtarzalny charakter, a uczestnictwo tak wybitnych osób gwarantuje jakość, klasę oraz styl na najwyższym poziomie.

Jola Szala jest projektantką mody oraz właścicielką marki JOSZ by Jola Szala z wieloletnim doświadczeniem zawodowym i realizuje indywidualne zamówienia dla klientów, których ubiór jest wyrazem ich stylu, osobowości i potrzeb. Niepowtarzalne materiały i dodatki, staranne wykończenie i nowoczesny design to znak rozpoznawczy jej ubrań. Pokazy Joli Szali prezentowane były w prestiżowych miejscach Polski i poza granicami. Kilka miesięcy temu projektantka została laureatką ważnej nagrody Lider wśród marek modowych - Polish Businesswomen Awards.

Podczas wydarzenia - stroje coctailowe mile widziane.

CreArt. Sieć miast na rzecz twórczości artystycznej