W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.
Babska rebelia
Data rozpoczęcia 2017-09-16
Godzina rozpoczęcia 14:00
Miejsce Dzielnicowy Dom Kultury „Węglin”, ul. Judyma 2a, Lublin
Organizator Dzielnicowy Dom Kultury „Węglin”
Udział Bezpłatny
Kategoria Warsztaty

Zapraszamy do udziału w nowej kobiecej inicjatywie pn. „Babska Rebelia”. To wyjątkowy projekt, skierowany do aktywnych kobiet, które czują w sobie moc. To inicjatywa pozytywnych buntowniczek z pasją. Kobiet dla kobiet.

Pragniemy stworzyć miejsce, z którego kobiety będą czerpały pozytywną energię i motywację do codziennych działań. Chcemy odgruzować i znów odnaleźć swoje „Ja”, zagubione w natłoku codziennych obowiązków.

Każda z nas ma marzenia, plany, pomysły, które chciałaby zrealizować, ale ciągle brakuje na to czasu, motywacji, a może odrobiny odwagi. Na pewno nie brakuje sterty obowiązków i oczekiwań, które staramy się spełniać zawsze jak najlepiej i jak najszybciej. My to znamy i Wy też. Nigdy nie jest za późno na bunt!

To właśnie z tego powodu wspólnie stworzymy niezwykłe miejsce spotkań dla nas – kobiet w różnym wieku i na różnym życiowym etapie. Kobiet, chcących od życia czegoś więcej niż tylko spełnianie obowiązków. 

Chcemy zatrzymać chwilę, oderwać się od bezpiecznej rzeczywistości i czerpać radość ze spotkania. Każda z nas ma w sobie moc! Odkryjemy ją w sobie i dla siebie.

„Babska Rebelia” to cykliczne spotkania w prawdziwie Babskim gronie. Nie chcemy wystylizowanych zdjęć z efektem upiększania. Chcemy być sobą, wreszcie! Będziemy spotykać się z kobietami o silnych osobowościach, czerpać od nich energię i moc. Zainspirujemy się historiami kobiet, które zawojowały świat bo uwierzyły w siebie.

Zapraszamy matki, żony i kochanki. Kobiety po przejściach i te, które dopiero zaczynają swoją wędrówkę w głąb kobiecości.

Ewa Kamieniak i Małgorzata Polesiak-Wypych

Najbliższe działania to spotkania warsztatowe, które mają pomóc w zakomunikowaniu o „Babskiej rebelii” światu zewnętrznemu:

MANIFEST – spotkanie warsztatowe z Sylwią Chutnik
16.09.2017, godz. 14:00

GODŁO – spotkanie warsztatowe z Marzeną Miszczuk-Głowacką
5.10.2017, godz. 17:00

HYMN – spotkanie warsztatowe z Sylwią Wójcik
14.10.2017, godz. 14:00

WSTĘP TYLKO DLA DOROSŁYCH KOBIET.
Szczegółowe informacje i zapisy –