W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Bajkowa niedziela. Czyta Gabriela Jaskuła

Bajkowa niedziela. Czyta Gabriela Jaskuła
Data rozpoczęcia 2012-09-23
Godzina rozpoczęcia 17:00
Kategoria Spotkanie

„Bajkowa niedziela” to cykl wydarzeń stworzony z myślą o naszej najmłodszej widowni. Aktorzy w atrakcyjnej formie odkrywają przed dziećmi fascynujący świat literatury. Tym razem bajki dla dzieci przeczyta Gabriela Jaskuła, aktorka na co dzień związana z Teatrem Andersena. Teatr Stary zaprasza do krainy najpiękniejszych bajek, opowieści i legend.

Gabriela Jaskuła - Koniecznie przez „U” otwarte. Debiutująca w Teatrze Andersena w Lublinie w roli Śpiącej Królewny. Absolwentka wrocławskiego wydziału Lalkarskiego Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej. Studiowała również animację kultury na Uniwersytecie Jagiellońskim oraz w Państwowej Akademii Sztuki Teatralnej w St. Petersburgu. Z pochodzenia krakuska, ale coraz bardziej nasiąkająca dobrą atmosferą Lublina. Kiedy tylko ma okazję rusza w świat "...najczęściej stopem", w ciemno, daleko... najczęściej celując na wschód. Emocjonalnie związana z szynszylą. Może dlatego fantazjuje na temat zostania jakimś miłym zwierzakiem, ot choćby wiewiórką. Marzenie do spełnienia, zwłaszcza w Teatrze Andersena. Niestety postacie kreta, niedźwiedzia, lisicy i kury już są zarezerwowane przez starszych kolegów.

Wstęp bezpłatny. Wejściówki można odbierać w kasie Teatru.