W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.
Bal Iluzja
Data rozpoczęcia 2017-02-25
Godzina rozpoczęcia 13:00
Miejsce Dzielnicowy Dom Kultury „Węglin” , ul. Judyma 2A
Organizator Dzielnicowy Dom Kultury „Węglin”
Udział Płatny
Koszt udziału 5 zł od Dziecka
Kategoria Impreza

godz. 13.00-16.00

Wszystkich pasjonatów dobrej zabawy zapraszamy na Bal Iluzja! W nietypowej scenerii, wśród fantastycznych postaci oddamy się czarującej atmosferze! Potańczymy, poskaczemy, dowiemy się jak zostać magikiem i poćwiczymy niezwykłe sztuczki. Specjalnie dla Was bal poprowadzi magiczny duet. Kiedyś byli zwykłymi ludźmi i wykonywali znane zawody, ale wciągnęła ich iluzja. Teraz już tylko czarują i czarują, i nie mogą przestać! Na balu zaczarują Waszą rzeczywistość: 

Bogusław Byrski – aktor Teatru im. Hansa Christiana Andersena, instruktor w DDK „Węglin” oraz Mirek Urban – animator, żongler, iluzjonista.

W programie pokaz mody magicznej i konkurs na najciekawsze pr zebranie! Ulubiona postać, znany czarodziej, połykacz noży, sławny iluzjonista? Jak się przebierzesz? Gościem specjalnym będzie nieprzenikniony Igor Lewandowski – więcej niż iluzjonista. Na nasz bal przygotował interaktywny pokaz „Yasha Show Junior”, w którym niepojęte iluzje dokonują się z różnymi przedmiotami.

Dzieci, Rodzice, Dziadkowie – przybywajcie! Nie obowiązują wcześniejsze zapisy. Koszt udziału – 5 zł od Dziecka. Prosimy o przyniesienie obuwia na zmianę. Obowiązują magiczne przebrania!