W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Bezpłatne warsztaty twórcze Przedmioty (nie)codzienne

Bezpłatne warsztaty twórcze Przedmioty (nie)codzienne
Data rozpoczęcia 2021-07-19
Godzina rozpoczęcia 17:00
Miejsce Teren zielony za Miejską Biblioteką Publiczną Filia nr 38, ul. Relaksowa 25
Organizator Fundacja Inside Out
Udział Bezpłatny
Koszt udziału obowiązują wcześniejsze zapisy
Kategoria Warsztaty

Wszyscy otaczamy się na co dzień wieloma przedmiotami. Niektóre z nich wybieramy ponieważ korzystamy z ich funkcji użytkowej, inne dekorują nasze otoczenie lub przypominają nam o czymś ważnym. Punktem wyjścia spotkania będą zwyczajne przedmioty codziennego użytku oraz to, co czyni je niezwykłymi czyli zawarte w nich historie, emocje i wspomnienia. Podczas zajęć poszukamy tego, co nas łączy, lepiej się poznamy a także wykonamy kilka zadań twórczych i wspólnie stworzymy efemeryczną instalację w przestrzeni miejskiej.

Brak ograniczeń wiekowych. 
Organizatorzy proszą o zabranie ze sobą na warsztat ważnego dla Ciebie przedmiotu.

PROWADZĄCA: Agata Sztorc - historyczka sztuki, edukatorka, animatorka kultury. Od lat współpracuje z działem edukacyjnym Galerii Labirynt, gdzie prowadzi zajęcia dla dzieci, młodzieży i osób z niepełnosprawnościami oraz kuratoruje wystawy sztuki współczesnej dla najmłodszych. Współtwórczyni projektów edukacyjnych „Latający Dywan” i „Sztuka w walizce”

ZAPISY: Miejska Biblioteka Publiczna Filia 38 ul. Relaksowa 25 - osobiście w bibliotece, tel. 81 311 01 12, 
Wydarzenie zrealizowane w ramach projektu Sztuka po drodze dzięki wsparciu Miasta Lublin, w ramach programu Dzielnice Kultury.

Powiązane:

Fundacja Inside Out