W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

„Bilet na Hawaje” | Najlepsze z Najgorszych

„Bilet na Hawaje” | Najlepsze z Najgorszych
Data rozpoczęcia 2022-06-24
Godzina rozpoczęcia 20:00
Miejsce Kino Bajka, ul. Radziszewskiego 16
Udział Płatny
Koszt udziału 17/20 zł
Kategoria Film

Zabieramy was w wyjątkową podróż na prywatną, hawajską wyspę Molokai, gdzie będziecie mogli podziwiać piękno natury, rozkoszować się rajską plażą ale też stracić życie!

Niestety, w tym pięknym miejscu działa bezwzględna organizacja przestępcza. A gdy w grę wchodzą diamenty może zdarzyć się wszystko. Próbę rozpracowania szajki podejmują wyjątkowi agenci – kobiety tak seksowne jakby wyjęte prosto z rozkładówki Playboya i nie mniej boski Ronn Moss, szerzej znany jako Ridge z „Mody na sukces”.


Działają pod przykryciem ale półnadzy. Gangsterzy nie mają szans z ich pięknymi ciałami, inteligencją, brawurową odwagą i naprawdę wielkimi spluwami. Są prawie doskonali, zabrakło im tylko umiejętności aktorskich. Ale czy to teraz ważne? Są większe problemy, choćby grasujący po wyspie toksyczny wąż.

Czy agenci zdążą powstrzymać bandytów zachowując doskonałą opaleniznę, modne fryzury i rozpalone zmysły? Zobaczcie sami oddając się gorącej i pikantnej przygodzie.

P.S. Według niektórych rankingów kina klasy B, wśród filmów takich jak „The Room”, „Gliniarz Samuraj” czy „Plan 9 z kosmosu” to właśnie „Bilet na Hawaje" jest TYM najlepszym najgorszym filmem wszech czasów.

Monika Stolat 

reż. Andy Sidaris
akcja / USA / 1987
1h 36min

 

Przed filmem prelekcja Moniki Stolat – dyrektorki Splat!FilmFest, szefowej cyklu Filmy
Najlepsze z Najgorszych, prezeski Fundacji Nowa Aleksandria.

Film odrestaurowano dzięki Malibu Bay Films i American Genre Film Archive.

Czym są Najlepsze z Najgorszych?

To pokazy różnorodnego kina klasy B, od starych, amerykańskich filmów s-f z kosmitami i latającymi spodkami wiszącymi na sznurkach, przez przebojowe kino akcji lat 80. z nieskazitelnymi bohaterami w ortalionowych dresach, po horrory z gumowymi potworami.

Niskie budżety, absurdalne dialogi, kiepskie aktorstwo, nielogiczna fabuła a także zaangażowanie i pasja autorów to tylko niektóre cechy wspólne najgorszych filmów w historii kinematografii światowej, które prezentowane są na przeglądzie. Filmy Najlepsze z Najgorszych rozbudzają wśród widzów miłość do kina klasy B od 2015 roku. Dotychczas odbyło się około 150 seansów i wydarzeń w ramach przeglądu. Więcej: www.najlepszeznajgorszych.pl

Powiązane:

Kino Bajka