W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Bitwa o kulturę: Czy istnieje idealna szkoła?

Bitwa o kulturę: Czy istnieje idealna szkoła?
Data rozpoczęcia 2017-12-12
Godzina rozpoczęcia 18:00
Miejsce Teatr Stary w Lublinie, ul. Jezuicka 18
Organizator Teatr Stary w Lublinie
Udział Bezpłatny
Koszt udziału Za okazaniem bezpłatnej wejściówki do odebrania w kasie Teatru
Kategoria Spotkanie

Wstęp za okazaniem bezpłatnej wejściówki do odebrania w kasie Teatru Starego. Jedna osoba może pobrać maksymalnie 4 wejściówki na każde spotkanie.
Większe grupy (uczniowie, studenci i inne grupy zorganizowane) proszone są o bezpośredni kontakt z kasą Teatru w celu rezerwacji miejsc.
Wydarzenie transmitowane on-line na stronie Teatru Starego. 

prowadzenie: Jerzy Sosnowski
goście: Marta Ługowska, Ireneusz Wywiał

Nie bez związku z bieżącymi sporami o likwidację gimnazjów i nowe podstawy programowe, ale jednak z pewnego oddalenia, warto zapytać o szkołę marzeń. O to, czym mogłaby być ta instytucja. Co powinno ją cechować. Jeśli puścimy w ruch wyobraźnię i stworzymy taką wizję szkoły idealnej, może łatwiej będzie przez porównanie oceniać bieżące pomysły polityków tej czy innej partii?...
Jerzy Sosnowski


Obszernych skrótów ze spotkań można wysłuchać w audycji "Nie tylko rozrywkowa niedziela radiowa" na antenie Radia Lublin w każdą niedzielę między 7.00 a 11.00.

CreArt. Sieć miast na rzecz twórczości artystycznej