W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Bitwa o kulturę: Jak przeczytać człowieka?

Bitwa o kulturę: Jak przeczytać człowieka?
Data rozpoczęcia 2016-05-24
Godzina rozpoczęcia 18:00
Miejsce Teatr Stary, Jezuicka 18
Organizator Teatr Stary w Lublinie
Udział Bezpłatny
Koszt udziału Wstęp za okazaniem bezpłatnej wejściówki do odebrania w kasie
Kategoria Spotkania

Prowadzenie: Grażyna Lutosławska
Gość: Zuzanna Górska

Pismo odręczne zanika. Coraz częściej korzystamy z klawiatury, a za chwilę w powszechnym użyciu znajdzie się Lernstift, czyli cyfrowy długopis, który wyeliminuje błędy ortograficzne, nauczy kaligrafii i przeniesie zapisany na kartce tekst do smartfona. Czy i co tracimy, pozbywając się długopisu, pióra czy ołówka?

dr Zuzanna Górska - psycholog, grafolog, konsultant i wykładowca akademicki (UKSW w Warszawie), coach i doradca zawodowy. Współpracuje z czołowymi światowymi i krajowymi firmami, wspomaga duże i średnie przedsiębiorstwa w zakresie efektywnych procesów rekrutacyjnych oraz zarządzania talentami w organizacji. Autorka największych na świecie badań z zakresu psychologicznej analizy pisma ręcznego.

Obszernych skrótów ze spotkań można wysłuchać w audycji "Osobowości” na antenie Radia Lublin w każdy poniedziałek o 20:00.
Cykl "Bitwa o literaturę" dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.