W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Bitwa o kulturę. Kultura nadmiaru, nadmiar kultury

Bitwa o kulturę. Kultura nadmiaru, nadmiar kultury
Data rozpoczęcia 2013-06-11
Godzina rozpoczęcia 18:00
Kategoria Film

Wydarzenie transmitowane on-line na stronie Teatru Starego. Wstęp wolny. Bezpłatne wejściówki do odebrania w kasie Teatru Starego.

Prowadzenie: Łukasz Drewniak

Goście: Wojciech Burszta, Michał Zadara

Wszystkiego dziś mamy za dużo, a jednocześnie czujemy, że ten natłok „produktów kultury” nie pozostawia po sobie prawie nic. Za dużo filmów, za dużo piosenek, za dużo książek. Za dużo polityki i za dużo słów w przestrzeni publicznej. Jednocześnie prawie wszystko przepada nie pozostawiając po sobie śladu. Te „produkty kultury” są jak jętki jednodniówki, musimy je wyrzucać po skonsumowaniu aby zrobić miejsce dla następnych. Jak się odnaleźć w tym chaosie, wszak nie jesteśmy w stanie przyswoić sobie tej powodzi stymulantów, które atakują nas ze wszystkich stron. Jak nie utonąć w tej „płynnej nowoczesności”?

Obszernego skrótu ze spotkania będzie można wysłuchać w audycji "Osobowości” na antenie Radia Lublin w poniedziałek 17 czerwca o godz. 20:00.

CreArt. Sieć miast na rzecz twórczości artystycznej