W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Bitwa o kulturę. Miedzy duchowym a brzuchowym

Bitwa o kulturę. Miedzy duchowym a brzuchowym
Data rozpoczęcia 2016-02-02
Godzina rozpoczęcia 18:00
Miejsce Teatr Stary, ul. Jezuicka 18 Lublin
Organizator Teatr Stary w Lublinie
Udział Bezpłatny
Koszt udziału stęp za okazaniem bezpłatnej wejściówki do odebrania w kasie Tea
Kategoria Spotkanie

Wydarzenie transmitowane on-line na stronie http://video.teatrstary.eu/. Wstęp za okazaniem bezpłatnej wejściówki do odebrania w kasie Teatru Starego.

Prowadzenie: Grażyna Lutosławska
Gość: Maciej Nowak

Równie swobodnie porusza się w świecie teatralnym i kulinarnym, między popkulturą, a kulturą wysoką. Przykuwa uwagę i budzi kontrowersje nie tylko z powodu kolorowego stroju. Jest jednym z najbardziej wpływowych ludzi w polskim teatrze i jednocześnie gwiazdą show-biznesu. Czy jest bardziej dyrektorem artystycznym Teatru Polskiego w Poznaniu czy jurorem w telewizyjnym programie kulinarnym? A może świat pomiedzy światami jest najlepszym sposobem na bycie w dzisiejszym świecie?

Obszernych skrótów ze spotkań można wysłuchać w audycji "Osobowości” na antenie Radia Lublin w każdy poniedziałek o 20:00.

CreArt. Sieć miast na rzecz twórczości artystycznej