W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Bitwa o literaturę. Bralczyk walczy (Zmiana terminu)

Bitwa o literaturę. Bralczyk walczy (Zmiana terminu)
Data rozpoczęcia 2013-06-25
Godzina rozpoczęcia 18:00
Kategoria Spotkania

Z przyczyn niezależnych od organizatorów spotkanie z prof. Jerzym Bralczykiem zostaje przełożone na jesień. Nowy termin spotkania zostanie podany do informacji we wrześniu. Za wszelkie niedogodności serdecznie przepraszamy.


Wydarzenie transmitowane on-line na stronie Teatru Starego. Wstęp wolny. Bezpłatne wejściówki do odebrania w kasie Teatru Starego.

Prowadzenie: Grażyna Lutosławska

Gość: Jerzy Bralczyk

Co się dzieje z naszym językiem? Kto nam psuje polski język najbardziej? Politycy? Internet? Kultura masowa? Spotkanie z Jerzym Bralczykiem, językoznawcą, badaczem i komentatorem zmian zachodzących w języku polskim. Krzysztof Varga, kurator programu literackiego w Teatrze Starym.

Obszernego skrótu ze spotkania będzie można wysłuchać w audycji "Osobowości” na antenie Radia Lublin w poniedziałek 1 lipca o godz. 20:00.

CreArt. Sieć miast na rzecz twórczości artystycznej