W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Bitwa o literaturę. Którędy do raju?

Bitwa o literaturę. Którędy do raju?
Data rozpoczęcia 2019-05-14
Godzina rozpoczęcia 18:00
Miejsce Teatr Stary, ul. Jezuicka 18
Organizator Teatr Stary
Udział Bezpłatny
Koszt udziału Wstęp za okazaniem bezpłatnej wejściówki do odebrania w kasie
Kategoria Spotkanie

gość: Robert Rient
prowadzenie: Grażyna Lutosławska

Nie ma aplikacji, która w odpowiedzi na postawione w tytule pytanie wskaże naszą lokalizację i poprowadzi do celu. Przebłysk, najnowsza książka Roberta Rienta, autora m.in. Świadka i Duchów Jeremiego, to opowieść o poszukiwaniu raju, podróży dookoła świata, podczas której autor spotkał się nie tylko z lasem amazońskim i syberyjską tajgą, ale także ze swoimi lękami, pragnieniami, iluzjami i przeszłością.
Grażyna Lutosławska

Robert Rient, ur. 1980 w Szklarskiej Porębie. Dziennikarz i pisarz. Autor reportażu Świadek (2015) przetłumaczonego na język angielski i wydanego w Ameryce (2016) i powieści Duchy Jeremiego (2017). W wrześniu 2018 ukazała się jego najnowsza książka Przebłysk o podróży dookoła siebie i różnych medytacyjnych oraz szamańskich praktykach. Współpracuje z magazynem “Przekrój” (jako prof. Janina Bełkotska co piątek na stronie www.przekroj.pl odpowiada na listy czytelników), “Zwierciadło”, “Sens” i “Coaching”. Pracował jako wykładowca, trener umiejętności interpersonalnych i prezenter radiowy.

Obszernych skrótów ze spotkań można wysłuchać w audycji „Nie tylko rozrywkowa niedziela radiowa” na antenie Radia Lublin w każdą niedzielę między 7.00 a 11.00.

Wstęp za okazaniem bezpłatnej wejściówki do odebrania w kasie Teatru Starego. Jedna osoba może pobrać maksymalnie 4 wejściówki na każde spotkanie.
Większe grupy (uczniowie, studenci i inne grupy zorganizowane) proszone są o bezpośredni kontakt z kasą Teatru w celu rezerwacji miejsc.
Wydarzenie transmitowane on-line na stronie Teatru Starego.

CreArt. Sieć miast na rzecz twórczości artystycznej