W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Bitwa o literaturę. Między blogiem a kowadłem

Bitwa o literaturę. Między blogiem a kowadłem
Data rozpoczęcia 2013-10-08
Godzina rozpoczęcia 18:00
Kategoria Spotkanie

Teatr Stary w Lublinie zaprasza na kolejne spotkanie z cyklu Bitwa o literaturę- Między blogiem a kowadłem

Wydarzenie transmitowane on-line na stronie Teatru Starego. Wstęp wolny. Bezpłatne wejściówki do odebrania w kasie Teatru Starego.

Prowadzenie: Grażyna Lutosławska
Goście: Remigiusz Grzela, Inga Iwasiów, Katarzyna Nowakowska

Blogi zdobywają przestrzeń zarezerwowaną kiedyś dla prasy, dziś często blogerzy mają bardziej realny wpływ na ludzi niż tzw. „prasa opiniotwórcza”. Czy jednak blogi nie zaniżają poziomu naszej kultury? Czy kultura może poprzez blogi zostać zbawiona, czy też zamordowana? Co decyduje, że jeden blog staje się niebywale popularny, a jego autor gwiazdą internetu, zaś inny blog przepada? Czy blog może być ambitny? Krzysztof Varga, kurator programu literackiego w Teatrze Starym.


Obszernego skrótu ze spotkania będzie można wysłuchać w audycji "Osobowości” na antenie Radia Lublin w poniedziałek 14 października o godz. 20:00.

CreArt. Sieć miast na rzecz twórczości artystycznej