W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Bliskość – warsztaty z robienia zinów (16+) | PL/UA

Bliskość – warsztaty z robienia zinów (16+) | PL/UA
Data rozpoczęcia 2022-11-04
Godzina rozpoczęcia 17:00
Miejsce Galeria Labirynt, ul. ks. J. Popiełuszki 5
Organizator Galeria Labirynt w Lublinie
Udział Bezpłatny
Kategoria Warsztaty

Galeria Labirynt zaprasza na warsztaty z robienia zinów.

Ziny, artziny, fanziny to niskonakładowe publikacje tworzone za pomocą ksero i różnorodnych materiałów. Od lat służą do dzielenia się ważnymi treściami, dyskutowania, rozpowszechniania sztuki, publicystyki. Są wiernymi towarzyszami zmiany społecznej.

Warsztaty są przeznaczone dla osób dorosłych i młodzieży od 16. roku życia.
Na warsztatach uczestnicy wykonają nakład swoich publikacji i odniosą się twórczo do tematu bliskości. Jeśli będą mieć ochotę, podzielą się nimi ze sobą nawzajem. Oprócz efektu pracy istotne będzie samo spotkanie i bycie razem.

Prowadzenie: Paulina Mazurek
Tłumaczenie: Ivan Davydenko

Dostępność: Warsztaty odbywają się na parterze, w pracowni edukacyjnej Galerii Labirynt. W księgarni można bezpłatnie wypożyczyć wózek oraz nauszniki wyciszające. Galeria dysponuje przenośnymi pętlami indukcyjnymi. Informację o potrzebie skorzystania z pętli należy kierować na adres: edu@labirynt.com lub zaznaczyć w formularzu zgłoszeniowym na warsztaty. Wydarzenie będzie tłumaczone na język ukraiński.
Wstęp bezpłatny
Zapisy online: link do formularza zgłoszeniowego