W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Bom dia Brasil! / Rodzinne Poranki Muzyczne

Bom dia Brasil! / Rodzinne Poranki Muzyczne
Data rozpoczęcia 2018-02-17
Godzina rozpoczęcia 10:30
Miejsce Dzielnicowy Dom Kultury "Węglin", ul. Judyma 2a
Organizator Dzielnicowy Dom Kultury „Węglin”
Udział Płatny
Koszt udziału 10 zł od Dziecka. Rodzic – wstęp wolny.
Kategoria Warsztaty

Dzielnicowy Dom Kultury „Węglin”zaprasza Dzieci i Rodziców na kolejne spotkanie z cyklu Rodzinne Poranki Muzyczne. Tym razem pojedziemy w podróż na brazylijskie plaże, żeby ogrzać się rytmem samby. Poznamy instrumenty sambowe (surda, agogo, caixa, cuica i wiele innych). Dowiemy się skąd się wzięła capoeira i posłuchamy kołyszącej bossa novy. 

zapisy:
Prowadzenie: Sylwia Wójcik
Koordynacja – Monika Kalinowska
Czas trwania – 1,5 godz.

Rodzinne Poranki Muzyczne to cykliczne zajęcia muzyczne dla Dzieci w wieku 3-5 lat i Rodziców. Co miesiąc będziemy bawić się w poranne muzykowanie, które każdego nastroi pozytywnie na cały dzień. Zajmiemy się rytmem i melodią. Oddamy się twórczym eksperymentom muzycznym i nie zawahamy się stworzyć autorskich piosenek.  Podczas każdego ze spotkań dzieci będą poznawać nowy instrument muzyczny, od perkusji, przez gitarę po harfę. Rodzice wezmą czynny udział w zajęciach. Warsztaty prowadzi Sylwia Wójcik.