W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Casting dla Pań 50+ - Klub Aktywni 50+

Casting dla Pań 50+ - Klub Aktywni 50+
Data rozpoczęcia 2012-03-03
Godzina rozpoczęcia 15:00
Kategoria Spotkanie

Panie z Klubu „Aktywni 50+” przy DDK „Węglin” w Lublinie zapraszają do ZESPOŁU TAŃCA WSPÓŁCZESNEGO!
Jeśli jesteś aktywną 50+, lubisz taniec i chcesz być w super grupie – ten „casting” jest dla Ciebie! Zachęcamy - to świetna forma aktywności ruchowej.
Na spotkaniu z instruktorem dowiesz się więcej.
Zapraszamy.

„Starość jest piękna”, pisała Esther Vilar. „Zdrowa , aktywna i radosna” będą mogły dopowiedzieć seniorki, które wezmą udział w projekcie organizowanym przez Klub „Aktywni 50+” przy Dzielnicowym Domu Kultury „Węglin” w Lublinie. Inspiracją dla projektu są działania japońskiej grupy cheerleaderek emerytek „Japan Pom Pom”, gdzie średnia wieku to 66 lat oraz baletowa grupa czeskich seniorek z Ostrawy. Ideą naszego pomysłu- mówi pani Anna Kuszneruk, pomysłodawczyni i organizatorka przedsięwzięcia - jest utworzenie lubelskiego zespołu taneczno-gimnastycznego pań po 50 roku życia oraz jego aktywna działalność na mapie kulturalnej miasta i regionu. Seniorki przystępujące do projektu będą miały możliwość skorzystania z profesjonalnych warsztatów taneczno-kondycyjnych, badań lekarskich i wsparcia motywującego ich dalsze działania. Ponadto powstałemu zespołowi doradzać będą specjaliści z zakresu promocji i marketingu. W roku 2012, który ogłoszony został Europejskim Rokiem Aktywności Osób Starszych i Solidarności Międzypokoleniowej chcemy pokazać inny wizerunek starości. Złamać stereotyp i pokazać seniorów, nie tylko jako biernych odbiorców działań animacyjnych. Zachęcając do tworzenia, chcemy dać wsparcie aktywnym i odważnym seniorkom oraz możliwość integracji „pań pozytywnie zakręconych”.
Zapraszamy zatem na spotkanie informacyjno - organizacyjne, które nazwałyśmy „castingiem” /czytaj z filuternym uśmieszkiem/ chcąc od początku podkreślić, że bawimy się świetnie, ale też robimy to profesjonalnie i „ze smakiem”.