W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Centralna Bitwa Muzyczna - III bitwa Lolo Ferari vs. Tak jest!

Centralna Bitwa Muzyczna - III bitwa Lolo Ferari vs. Tak jest!
Data rozpoczęcia 2014-06-07
Godzina rozpoczęcia 21:00
Kategoria Wydarzenie

W Noc Kultury podczas Centralnej Bitwy Muzycznej na jednej scenie w szranki stanie osiem zespołów z Lubelszczyzny. Będą walczyły o względy publiczności, która zdecyduje, kto wyjdzie z bitwy zwycięsko i zagra finałowy koncert.

Podczas Centralnej Bitwy Muzycznej zobaczymy rywalizację w systemie pucharowym. Zakwalifikowane zespoły rozegrają pojedynki muzyczne w postaci 15-minutowych setów.

Na zwycięstwo mogą liczyć tylko najlepsi spośród: Ancient Aliens, Komische Pilze, Lolo Ferari, Madvision, Phedora, Snake's Rib, Tak jest oraz Workplace.

Centralna Bitwa Muzyczna jest organizowana przez Warsztaty Kultury przy współpracy z Radiem Centrum. Wszystkich, którzy chcą zobaczyć zmagania lubelskich kapel zapraszamy w noc z 7 na 8 czerwca pod scenę obok VII Liceum Ogólnokształcącego w Lublinie.

LOLO FERARI to polski zespół grający muzykę w stylu funky-rap. Został założony w Lublinie w 1998 roku. Formacja jest prekursorem i wzorem dla lubelskiej sceny funky, wprowadzając do swojej muzyki elementy rapu. Członkowie zespołu na 10 lat zawiesili działalność, aby jesienią 2010 roku wrócić na scenę w nowym silnym składzie i z nowym materiałem. Ich debiutancki album ”COSMIC FUNK” ukazała się w styczniu 2012 roku. Obecnie zespół przygotowuje się do nagrania drugiej płyty. W ubiegłym roku grupa zagrała w półfinałach Przystanku Woodstock.

Zespół Tak Jest! istnieje od 2011 roku. Od samego początku działalności tworzy własny, autorski materiał. Grają prosto, po polsku, energetycznie. Pisząc teksty inspirują się własnymi przeżyciami. Ich receptą na życie jest muzyka, a tworzą po to, by słuchacz mógł miło spędzić czas.