W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

"Ceramiczne cudeńka" - warsztaty robienia biżuterii w ramach cyklu "My mamy"

"Ceramiczne cudeńka" - warsztaty robienia biżuterii w ramach cyklu "My mamy"
Data rozpoczęcia 2012-09-07
Godzina rozpoczęcia 17:00
Godzina zakończenia 19:00
Kategoria Wydarzenie

Warsztaty obejmują dwa spotkania 7.09 i 21.09,

Organizatorzy zapraszają na warsztaty tworzenia biżuterii z ceramiki. Na spotkaniu Mamy będą tworzyć biżuterię z gliny pod okiem profesjonalistki – Anny Wybierzyńskiej Następnie wyroby zostaną zabrane do wypalenia, a na kolejnym spotkaniu Mamy nauczą się szkliwienia swoich ozdób.

Ilość miejsc ograniczona. Koszt udziału w obydwu spotkaniach: 15 zł.

Zapisy i informacje: info@ddkweglin.pl

O Cyklu „My Mamy”:
Jak pogodzić bycie Mamą i kobietą atrakcyjną, jak być dobrą Mamą i nie zwariować, jak kreatywnie spędzać czas ze swoim dzieckiem, a przede wszystkim jak nie zapomnieć o Sobie i Swoich potrzebach? Na te i wiele innych pytań uczestniczki wspólnie próbują odpowiedzieć na spotkaniach z Cyklu „My Mamy”. Same zadecydują o tym, co będzie tematem spotkań, o tym, jacy goście są zapraszani i jakie warsztaty są potrzebne. Organizatorzy zapraszają Mamy solo, jak i z dziećmi.

CreArt. Sieć miast na rzecz twórczości artystycznej