W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.
Chatka Kobiet
Data rozpoczęcia 2017-03-08
Godzina rozpoczęcia 13:00
Miejsce Akademickie Centrum Kultury UMCS "Chatka Żaka", ul. Radziszewskiego 16
Udział Bezpłatny
Kategoria Impreza

Już po raz trzeci Zarząd Uczelniany Samorządu Studentów UMCS oraz ACK UMCS "Chatka Żaka" serdecznie zapraszają na Chatkę Kobiet. Wydarzenie adresowane jest do studentek oraz mieszkanek Lublina, które chcą w wyjątkowy sposób celebrować zbliżający się Dzień Kobiet. 8 marca w godz. 13:00-16:30 w ACK UMCS z okazji święta pań organizatorzy przygotowali wiele atrakcji, m.in.: warsztaty tańca brzucha, możliwość skorzystania z darmowej porady dietetycznej oraz stylistycznej, czy konkurs z nagrodami w postaci voucherów, kuponów rabatowych i gadżetów. Zwieńczeniem wieczoru będzie koncert Buslava, artysty uznanego za odkrycie na polskiej scenie muzycznej. Jego delikatna, emocjonalna muzyka z pewnością poruszy widownię i pozostawi po sobie niepowtarzalne wrażenia.

Studenci nie zapominają jednak o Panach, którzy także zasługują na wszystko, co najlepsze. Chatka dedykowana jest głównie kobietom, ale płeć męska także z powodzeniem znajdzie wśród stoisk coś dla siebie. Oprócz tego na następny dzień specjalnie dla nich ZUSS szykuje niespodziankę: 9 marca o godz. 18:30 w ACK "Chatka Żaka" odbędzie się Męski Maraton Filmowy. 

Na wydarzenia (zarówno na Chatkę Kobiet, jak i Męski Maraton Filmowy) obowiązuje wstęp wolny. 

Program Chatki Kobiet:
13:00 - 16:30
Miasteczko Kobiet (główny hol w ACK Chatka Żaka):
- indywidualne konsultacje z kreowania wizerunku, stylistyki oraz wizażu z Miss Ferreira
- badanie składu ciała – Centrum Dietetyczne Naturhouse
- porady dietetyczne – Dobry Dietetyk Katarzyna Ślusarska
- pokaz metod pielęgnacji skóry – Oriflame
- wizaż i manicure – Szkoła Żak
- sampling odżywek i batonów proteinowych oraz porady trenera personalnego Marcina Piechoty - Sport Club Lublin
- stoisko konkursowe – na którym będzie można wygrać vouchery i kupony rabatowe od Partnerów wydarzenia, m.in.: SPA Orkana, Strefa Wysokich Lotów, Let Me Out, Cafe Velo, kino Bajka, Farbotka, Be Active, Sport Club Lublin.
13:00 – warsztaty tańca brzucha – obowiązują zapisy (sala 08)
17:00 – koncert Buslava 

 

CreArt. Sieć miast na rzecz twórczości artystycznej