W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Ciąg dalszy: Małgorzata Rejmer

Ciąg dalszy: Małgorzata Rejmer
Data rozpoczęcia 2019-10-04
Godzina rozpoczęcia 18:00
Miejsce Dzielnicowy Dom Kultury "Czuby Południowe", ul. Wyżynna 16
Organizator Dzielnicowy Dom Kultury "Czuby Południowe"
Udział Bezpłatny
Kategoria Spotkanie literackie

Małgorzata Rejmer  – pisarka. Nominowana do Nagrody Literackiej Gdynia i Nagrody Polskiego Towarzystwa Wydawców za powieść „Toksymia” (2009). Za zbiór reportaży „Bukareszt. Kurz i krew” (2013) otrzymała Nagrodę Newsweeka im. T. Torańskiej, Nagrodę Literacką dla Autorki Gryfia, Gwarancję TVP Kultura oraz nominację do Nagrody Literackiej Nike. Laureatka Paszportu Polityki za książkę „Błoto słodsze niż miód. Głosy komunistycznej Albanii” (2018), o której opowie podczas spotkania.

Cykl „Ciąg dalszy” to kontynuacja spotkań w ramach „Z kim do łóżka... rozmowy o autorkach, autorach i tytułach”. Do tej pory DDK „Czuby Południowe” gościł m.in.: Justynę Bargielską, Grażynę Lutosławską, Michała Nogasia, Łukasza Orbitowskiego, Michała Rusinka, Justynę Sobolewską, Małgorzatę Szejnert i Marcina Wrońskiego.
Od października do grudnia odbędą się kolejne spotkania z literaturą w roli głównej. Gościnie i Goście będą pytani właśnie o „ciąg dalszy” książki, gdy ta już ukaże się drukiem. Będą rekomendować to, co sami czytają oraz opowiadać o wybranych przez siebie publikacjach własnego autorstwa.
Wszystkie spotkania w piątki, godz. 18:00 w Dzielnicowym Dom Kultury „Czuby Południowe”, ul. Wyżynna 16.

Prowadzenie spotkań: Joanna Chapska i Magdalena Wójcikiewicz