W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

ciało wiersza: nuszki – warsztaty z prezentacji różnych form literackich | PL + UA

ciało wiersza: nuszki – warsztaty z prezentacji różnych form literackich | PL + UA
Data rozpoczęcia 2023-07-13
Godzina rozpoczęcia 18:00
Miejsce Galeria Labirynt, ul. ks. J. Popiełuszki 5
Organizator Galeria Labirynt w Lublinie
Udział Bezpłatny
Kategoria Warsztaty

Wiersz ma ciało: zęby, które gryzą, rączki, które zaczepiają, czasem wczepiają się w czytelnika/czytelniczkę. Żeby dobrze kroczył po świecie pod autorską nieobecność, musi mieć też mocne nóżki, którymi zajmiemy się na praktycznych warsztatach poświęconych formom publikacji poetyckich i prezentacji tekstów w przestrzeni. Wyniki pracy osób uczestniczących zostaną przedstawione na (nie)wystawie Curort Vieniava.

Galeria Labirynt zaprasza wszystkie osoby, które tworzą wszelkie formy literackie. W warsztatach mogą wziąć osoby, które mówią po polsku i po ukraińsku.

Organizatorzy proszą o zabranie ze sobą swoich wierszy lub innych krótkich tekstów.

Prowadzenie: Ivan Davydenko – poeta, redaktor i wydawca Magazynu Malkontenty, typowy przedstawiciel vifonowej inteligencji.

Dostępność: Warsztaty odbywają się na parterze, w pracowni edukacyjnej Galerii Labirynt i przestrzeni projektu Curort Vieniava. W księgarni można bezpłatnie wypożyczyć wózek oraz nauszniki wyciszające. Galeria dysponuje przenośnymi pętlami indukcyjnymi. Informację o potrzebie skorzystania z pętli należy kierować na adres: lub zaznaczyć w formularzu zgłoszeniowym na warsztaty.

Warsztaty będą prowadzone w dwóch językach: po polsku i po ukraińsku.
Udział w warsztatach jest bezpłatny.

Zapisy na warsztaty przyjmowane są do środy (12.07) lub wyczerpania miejsc. Zapisy są prowadzone za pomocą formularza zgłoszeniowego.

Potrzebne materiały zapewnia Galeria Labirynt.
Warsztaty trwają ok. 120 minut.

CreArt. Sieć miast na rzecz twórczości artystycznej