W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Ciepło-zimno | warsztaty rodzinne dla dzieci w wieku 3–6 lat | PL + UA

Ciepło-zimno | warsztaty rodzinne dla dzieci w wieku 3–6 lat | PL + UA
Data rozpoczęcia 2023-12-16
Godzina rozpoczęcia 13:00
Miejsce Galeria Labirynt, ul. ks. J. Popiełuszki 5
Organizator Galeria Labirynt w Lublinie
Udział Płatny
Koszt udziału 10 zł
Kategoria Warsztaty

Wiecie, że artyści i artystki lubią się bawić w ciepło-zimno? Potrafią stworzyć dzieła, od których wieje zimnem albo ciepłem od samego tylko spojrzenia. Na warsztatach zastanowimy się jakie barwy ma w sobie zima i lato, jakie kolory są ciepłe albo zimne. Stworzymy obraz w odcieniach zimowych, używając jednak materiałów, które sprawią, że dzieło nabierze ciepłego charakteru. 

Dostępność: Warsztaty odbywają się na parterze, w pracowni edukacyjnej Galerii Labirynt. W księgarni można bezpłatnie wypożyczyć wózek oraz nauszniki wyciszające. Galeria dysponuje przenośnymi pętlami indukcyjnymi. Informację o potrzebie skorzystania z pętli należy kierować na adres: edu@labirynt.com lub zaznaczyć w formularzu zgłoszeniowym na warsztaty. Warsztaty będą tłumaczone na język ukraiński.

Bilet: 10 zł/dziecko; opiekunom/opiekunkom dzieci uczestniczących w zajęciach, a także osobom z niepełnosprawnościami oraz osobom uchodźczym przysługują bilety bezpłatne.
Zapisy na warsztaty do środy (13.12) lub wyczerpania miejsc. Zapisy są prowadzone są przez formularz online

Potrzebne materiały zapewnia Galeria Labirynt.
Warsztaty trwają ok. 60 minut.

Prowadzenie: Oleksandra Orkusha, edukatorka Galerii Labirynt.
Tłumaczenie: Yuliia Shevchuk. 

CreArt. Sieć miast na rzecz twórczości artystycznej