W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Co Ci się śniło? | warsztaty rodzinne dla dzieci w wieku 7-12 lat | PL + UA

Co Ci się śniło? | warsztaty rodzinne dla dzieci w wieku 7-12 lat | PL + UA
Data rozpoczęcia 2023-01-28
Godzina rozpoczęcia 13:00
Miejsce Galeria Labirynt, ul. ks. J. Popiełuszki 5
Organizator Galeria Labirynt w Lublinie
Udział Płatny
Koszt udziału 10 zł
Kategoria Warsztaty

Gdzie jesteśmy, kiedy śpimy? Co się śni artystom/artystkom i jak o tym opowiadają? Czy sny zawsze są fantastyczne i bajkowe? Na warsztatach porozmawiamy o śnie. Poznamy kilka dzieł sztuki opowiadających o snach oraz spróbujemy sami opowiedzieć o własnych marzeniach sennych. Ozdobimy poszewki na poduszki i zabierzemy je do domu. Niech przywołają dobre sny!

Dostępność: Warsztaty odbywają się na parterze, w pracowni edukacyjnej Galerii Labirynt. W księgarni można bezpłatnie wypożyczyć wózek oraz nauszniki wyciszające. Galeria dysponuje przenośnymi pętlami indukcyjnymi. Informację o potrzebie skorzystania z pętli należy kierować na adres: edu@labirynt.com lub zaznaczyć w formularzu zgłoszeniowym na warsztaty. Warsztaty będą tłumaczone na język ukraiński.

Bilet: 10 zł/dziecko; opiekunom/opiekunkom dzieci uczestniczących w zajęciach, a także osobom z niepełnosprawnościami oraz osobom uchodźczym przysługują bilety bezpłatne.
Zapisy na warsztaty do środy (25.01) lub wyczerpania miejsc. Zapisy są prowadzone online – link do formularza zgłoszeniowego na stronie https://labirynt.com.

Potrzebne materiały zapewnia Galeria Labirynt.
Warsztaty trwają ok. 60 minut.

Prowadzenie: Paulina Mazurek, edukatorka Galerii Labirynt.
Tłumaczenie: Yuliia Shevchuk.

Warsztaty odbywają się w ramach akcji Zima w mieście 2023.